Blog Post

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Biz Kimiz ? Ali Özer Projects

Ali Özer Projects , doğru işleri yapmak , alanında tercih edilen kurumlar arasında öncelikli firma olabilmek için  firmamızı kurarak seçtiğimiz faaliyet alanlarımızı aşağıda belirttiğimiz alanlarda tespit ettik.  2005 Yılından beri profesyonel çalışma alanında bulunmaktayız. 2011 yılında kurulumunu tamamladığımız Bursa Belgelendirme Hizmetleri ile alanında en iyilerden olmayı kısa sürede başarmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Ali Özer Projects

Ali Özer Projects Yönetim sistemleri seminerleri ve danışmanlık (ALİ ÖZER AKADEMİAli Özer Projects)
Eğitimler  : Yönetim sistemleri Eğitimleri
Danışmanlık  : Yönetim sistemleri danışmanlığı
Denetim  : Kuruluş içi iç denetim, tedarikçi denetimleri, belgelendirme denetimine hazırlık denetimleri,
Belgelendirme  : İhtiyaca özel belgelendirme seçenekleri (partner firmalarımızla), ISO 9001, ISO 14001,ISO 45001, ISO 22000, ISO 27001, HELAL BELGE  ve diğer yönetim sistemleri belgelendirme hizmeti sunmaktayız.
Periyodik kontrol Hizmeti (Bursa Belgelendirme Hizmetleri ile – Detay için bakınız www.bursabelgelendirme.com)
Eğitim Danışmanlık sektöründe “müşteri memnuniyeti” ilkesine gerçek anlamıyla sadık kalıp başarısının sürekliliğini sağlayan Bizler , İnsan Kaynakları yönetiminde de bu ilkeyi esas almaktadır. Başarımızda ve rekabet üstünlüğü sağlamamızda en büyük payın çalışanlarımız olduğuna inanmakta ve çalışanlarımızı en değerli varlığımız olarak görmekteyiz.
Misyonumuz 

Firmamızın hedeflerine ulaşmasını sağlayacak insan kaynağının etkin yönetimi için; çalışanları hem bireysel hem de ekip olarak geliştirerek performanslarını artırmalarını sağlayacak İnsan Kaynakları sistemlerini kurmak ve uygulamak, çalışanlar ve müşterileri tarafından en beğenilen, saygı duyulan ve tercih edilen bir Eğitim danışmanlık firma olmak.

Ali Özer Projects Periyodik Kontrol Hizmeti

  • Kaldırma ve iletme ekipmanlarının periyodik kontrolü
  • Basınçlı ekipmanların periyodik kontrolü
  • Elektrik iç tesisatı ve topraklama kontrolü
  • Elektrik panoları ve paratoner kontrolü
  • Makinaların ve tezgahların periyodik kontrolü

Her şirketin motivasyonunun benzersiz olduğuna inanıyor ve multidisipliner çalışmalarımızdan aldığımız anlamlı sonuçlar ile alakalı ve etkili çalışma ortamları oluşturuyoruz.

Bizler hep daha fazlası diyerek çıktığımız yolculuğumuzda sizin içinde daha fazla yapılacak çok şey olduğunu bilerek hareket ediyoruz.

İşte tam da bu yüzden yeni proje ve işlerinize sizinle birlikte beyaz bir sayfa açarak kurumunuzu ileriye taşımakta destek oluyoruz .

Detaylı Bilgi ve Bizimle Tanışmak için Lütfen İletişim ‘ e geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts

Hızlı Arama