Blog Post

Hijyen Belgesi Bursa Belgelendirme

Hijyen Belgesi Bursa Belgelendirme

Bursa Hijyen Belgesi Belgelendirme

Hijyen Belgesi Bursa Belgelendirme Hizmetleri Güveni ve Kalitesinde hızlı güvenilir ve online eğitim avantajıyla.

Hijyen Belgesi Bursa
MEB Onaylı Hijyen Belgesi

Bursa Hijyen Belgesi Nereden Alınır ? – Hijyen Belgesi Bursa

Bursa Belgelendirme Hizmetleri 2008 den itibaren Akredite Eğitim Hizmeti vermeye devam etmektedir. Meb Onaylı Hijyen Sertifikası Belgesi ni de alanında güvenilir kurumlar arasında yer almanın mutluluğunu yaşamaktadır. Gerek Bursa gerek Türkiye nin kurumsal firmalarına toplu eğitimler ile bireysel belgelendirme süreçlerini Ali ÖZER Eğitim danışmanlık ve Bursa Belgelendirme Hizmetleri çözüm ortaklığı şeklinde sürdürmektedir.

Hijyen Eğitimi ve Sertifikası Nedir ?

24/04/1930 tarihinde yürürlüğe giren 1593 sayılı Umumi Hıfzıssıhha Kanununun 127. maddesine göre  hazırlanan Hijyen Eğitimi Yönetmeliği 5 Temmuz 2013 tarihinde yürürlüğe girdi. Yönetmeliğin tamamına;  http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2013/07/20130705-3.htm linkinden ulaşabilirsiniz.

Nasıl Hijyen Belgesi Alabilirim?

Ali Özer Akademi olarak firmalara kurumlara online ve yerinde eğitim imkanı sunmaktayız. Firmanızda Mesleki Eğitim aldırmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz ve randevu oluşturmak için tıklayınız.

8 Saatlik Meb Onaylı Hijyen Eğitimi alan kursiyerler belirlenen eğitim sonunda yapılan sınavları başarıyla tamamlamaları sonrasında Hijyen Belgesi sahibi olmaya hak kazanırlar. Kişilerin sertifikaları e-devlet sisteminde görüntülenebilmektedir.

Hijyen Eğitimin Amacı Nedir?

Gıda üretim ve perakende iş yerlerinde, insani tüketim amaçlı sular ile doğal mineralli suları üreten iş yerlerinde ve insan bedenine temasın söz konusu olduğu temizlik hizmetlerinin verildiği iş yerlerinde çalışanlara yönelik hijyen eğitimi programlarının planlanmasına, eğitimlerin verilmesine, iş yeri sahibinin, işletenlerin ve çalışanların bu konudaki sorumluluklarına, bu iş yerlerinde çalışmaya engel bulaşıcı hastalıkların ve cilt hastalıklarının belirlenmesine ve bu hastalıkların iyileşme halini korumaktır.

Hijyen Belgesi Alması Gereken Kurumlar Hangileridir ?

  • Gıda üretim ve perakende iş yerleri
  • Kaplıca,hamam,sauna,berber,kuaför,dövme ve piercing yapılan yerler,masaj ve güzellik salonları
  • Komisyon tarafından hijyen eğitimi verilmesi uygun görülen diğer iş kolları
  • İnsan bedenine temasın söz konusu olduğu temizlik hizmetlerinin verildiği iş yerleri
  • İnsani tüketim amaçlı sular ile doğal mineralli suların üretimini yapan iş yerleri
  • Otel,motel,pansiyon ve misafirhane gibi yerler

EN GÜVENİLİR BİLGİ İÇİN ANLIK  EĞİTMENE ULAŞABİLİRSİNİZ  MEB HİJYEN EĞİTİMİ UZMANI ALİ ÖZER (0535 2777604)

Sizde Online kayıt ile Meb Onaylı Hijyen Belgesi Bursa Belgelendirme aracılığı ve güveni ile almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts

Hızlı Arama